no-img
یاوران فایل

راهنمای خرید | یاوران فایل


یاوران فایل
اسلایدر
اطلاعیه‎های مهم

صفحه جدا

راهنمای خرید


۱- فایل مورد نظر را با مشاهده توضیحات و تصویر و اطلاعات ارائه شده انتخاب نمائید.

۲-دکمه خرید و دانلود را کلیک نمائیدو بعد از لود شدن، بر روی  همان دکمه (پرداخت ) کلیک کنید .

۳-در صفحه باز شده  آدرس ایمیل و سایر مشخصات خود را به دقت وارد نمائید و دکمه خرید را کلیک نمائید ومنتظر باشید تا وارد صفحه بعد شوید تا روش پرداخت را انتخاب کنید و در نهایت بر روی دکمه پرداخت کلیک نمائید.
در این مرحله شما به سایت بانک هدایت می شوید که توسط تمامی کارت های بانکی می توانید مبلغ هزینه دانلود فایل را پرداخت نمائید توجه: در صفحه بانک پس از مشاهده پرداخت موفق صفحه بانک را نبندید چند لحظه صبر کنید تا بصورت خودکار به فروشگاه هدایت شوید و پرداخت شما تائید گردد درصورتیکه پس از پرداخت موفق مرورگر شما پیغامی را نمایش داد روی دکمه countinue کلیک کنید تا فرایند خرید کامل شود ، دقت کنید درصورتیکه پس از پرداخت موفق در صفحه بانک به فروشگاه هدایت نشوید خرید شما ناقص می ماند و مبلغ پرداختی به حساب شما بصورت خودکار بازگشت داده خواهد شد.

۴- پس از پرداخت موفق، لینک دانلود اختصاصی را دریافت می کنید لینک دانلود به محض پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد. دقت کنید برای خرید اینترنتی شما اطلاعات کارت بانکی خود را در سایت رسمی و معتبر بانک وارد می کنید و حتما نیاز به رمز دوم کارت بانکی دارید که با مراجعه به خودپرداز می توانید این رمز را مشخص کنید برای راهنمایی در خصوص خرید اینترنتی می توانید از شعبه بانک راهنمایی لازم را دریافت نمائید